خرید آجر آنتیک با بهترین قیمت و ضمانت | کارخانه آجر شهرزاد

یکی از انواع محصولات کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، آجر آنتیک می باشد. این نمونه آجر جدید کاربردهای فراوانی در دکوراسیون داخلی دارد و در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین با رنگهای طوسی و سفید در اصفهان تولید می شود. انواع آجر آنتیک از بهترین مواد اولیه نسوز تهیه می گردد. و پس از کنترل کیفی مکانیزه با ابعاد 7×7 روانه بازار مصرف می گردد.

گرچه آجر همیشه ابعادش به خشت خام نزدیک بوده ولی در هر مقطع تاریخی، به عواملی چون نوع خاک، مکان اجرا و شیوه های اجرای آجر نما متغیر بوده است. در سالهای اخیر که آجر نما در دکوراسیون داخلی نیز کاربردهای فراوانی پیدا کرده است، آجر آنتیک مورد توجه بسیاری از طراحان و معماران قرار گرفته تا جاییکه ابعاد آجر نما به یکی از مهمترین مؤلفه های تولید آجر نما تبدیل شد و در کارخانه های معتبر تولید آجر توجه ویژه ای به آن می شود. در این راستا، تولید آجر با ابعاد متفاوت در کارخانه شهرزاد اصفهان، سبب تامین نیاز طیف وسیعی از سلایق شد و در پروژه های ساختمانی متعددی در سطح کشور از آن استفاده شده است.

آشنایی با آجر آنتیک

اولین چیزی که در هنگام ورود به یک ساختمان توجه شما را جلب می‌کند، نمای راه پله‌ها و اطراف درب ورودی است. اما به نظر شما با چه متریالی امکان خلق یک نمای بی‌نظیر وجود دارد؟ با آجر آنتیک می‌توان یک نمای زیبا در سرتاسر ساختمان ایجاد کرد. این نوع آجرها نوعی آجر مقرون به صرفه و جذاب هستند که به کارگیری آن ها می‌تواند معماری خاصی به محیط ببخشد. چنانچه شما نیز قصد دارید به جای به کارگیری آجرهای معمولی در بنا، خرید آجر آنتیک را تجربه کنید بهتر است با ما همراه شوید.

خرید آجر آنتیک - کارخانه شهرزاد ایران

آجر آنتیک چیست؟

دیگر دوره استفاده از آجرهای معمولی سر آمده است. از طرفی در ساختمان سازی باید یک آجر بااصالت را انتخاب کرد. یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید آجر، آنتیک است. آجر آنتیک در معماری سنتی ایران جایگاه ویژه‌ای دارد. با این قدمت می‌توانیم به اصالت این متریال پی ببریم. اجر آنتیک هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ قیمت گزینه ایده‌آلی برای نماسازی داخلی و خارجی به حساب می‌آید؛ از این رو این مدل آجر تا حد زیادی می‌تواند نظر طراحان را به خود جلب کند. آجرهای آنتیک از موادی همچون سیمان، مواد معدنی و رنگ‌های اکسید آهن، کروم و برخی مواد پلیمری تشکیل شده است.

در حقیقت به کارگیری این متریال در آجر سبب شده تا ویژگی‌های متفاوتی داشته باشند. یکی از دلایل طرفداران زیاد این مدل آجر داشتن حفره‌هایی است که جذابیت خاصی به محصول بخشیده‌اند. در واقع وجود این حفره‌ها و منافذ روی سطح آجر آنتیک یک هارمونی نامنظم به آن بخشیده است. آجر آنتیک انواع مختلفی دارد که معماران ممکن است از آن ها استفاده کنند. از انواع مختلف این آجرها می‌توانیم موارد زیر را مثال بزنیم:

 آجر آنتیک اسیدی

یکی از انواع آجرهای آنتیک، نوع اسیدی است. منظورمان از اسیدی آن است که این مدل‌ها مقاومت زیادی در برابر مواد اسیدی دارند. شاید بگویید که فرق این آجرها با آجرهای آنتیک معمولی چیست؟ باید بگوییم که انواع اسیدی از سیلیس بیشتری تشکیل شده‌اند. بنابراین از خود مقاومت ویژه‌ای در برابر اسید نشان می‌دهند.

 آجر آنتیک پایه

نوعی از آجر آنتیک که مقاومت زیادی در برابر مواد شیمیایی و خوردگی دارد، آجر آنتیک پایه نامیده می‌شود. برای ساخت این مدل آجر اصولاً مقدار زیادی منیزیم به کار گرفته می‌شود.

 آجر نما آنتیک خنثی

آجر آنتیک خنثی نوعی آجر است که هم مشخصات مدل اسیدی و هم ویژگی‌های مدل پایه را در خود دارد؛ یعنی هم در برابر مواد اسیدی مقاوم است و هم در برابر مواد شیمیایی.

کاربرد آجر آنتیک

به دلیل ظاهر خاص و منحصر به فرد، اجر آنتیک یکی از انواع محبوب برای ساختمان سازی به شمار می‌رود؛ اما برای خرید آجر آنتیک در ابتدا باید فهمید که کاربرد این مدل متریال ساختمانی چیست؟ اگر شما هم مشتاق به دانستن کاربردهای آن هستید، با ما همراه باشید:

نمای خارجی بنا

یکی از کاربردهای پرتکرار آجر آنتیک، نمای خارجی بنا است. در حقیقت می‌توان با استفاده از این آجرها نماسازی ویژه‌ای را در حق نمای ساختمان و حتی حیاط آن انجام داد.

 فضای داخلی ساختمان

 اگر شما هم فکر می‌کنید که دیوارهای داخلی خانه‌تان ساده هستند، بهتر است به فکر خرید آجر آنتیک باشید. آجر آنتیک داخلی فضای ساختمان شما را از حالت تکراری خارج کرده و گرمی خاصی به آن می‌بخشد. حتی می‌توان نمای اطراف شومینه و تلویزیون را با این آجر تزیینی طراحی کرد؛ چرا که شومینه نمادی از گرما در خانه محسوب می‌شود؛ پس به کارگیری این آجرها صمیمیت این فضا را بیشتر خواهد کرد.

آشپزخانه و فضای بین کابینت‌ها

کاشی‌های قدیمی موجود در آشپزخانه‌ها رمقی برای آشپزی کردن در آنها نمی‌گذارند! برای آنکه انگیزه جدید به خود و دیگر اعضای خانواده ببخشید، می‌توانید در آشپزخانه و فضای بین کابینت‌ها از آجر آنتیک استفاده کنید.

سرویس‌های بهداشتی

در دیواره سرویس‌های بهداشتی می‌توان از ترکیب سنگ‌های آنتیک و آجرهای رنگی استفاده کرد تا جذابیت این فضاها بیشتر شود.

راه پله‌ها

ورودی منزل و راه ‌پله‌ها بیش از هر فضای دیگری به چشم می آیند. بنابراین برای جذاب‌تر کردن آنها، اجر آنتیک گزینه خوبی است. علاوه بر جذابیت با استفاده از این مدل آجرها می‌توان تفکیک بخش‌های مختلف ورودی از جمله راهروها، اطراف آسانسور و ورودی منزل را انجام داد.

مغازه

ویترین مغازه فضایی است که وظیفه آن جذب مشتری‌های فراوان است. با استفاده از آجر آنتیک می‌توان یک ویترین دل انگیز را پدید آورد. حتی دست شما در سبک دکور مغازه باز است؛ به بیانی با این آجرها می‌توانید سبک‌های مدرن و همچنین دکوری سنتی را خلق کنید.

قیمت آجر آنتیک - کارخانه آجر شهرزاد

ویژگی‌های آجر آنتیک

آجر آنتیک ویژگی‌های متعددی دارد که افراد را به خرید آن ترغیب می‌کنند. اگر هنوز هم بین خرید آجر آنتیک و آجرهای معمولی موجود در بازار تردید دارید، بهتر است نگاهی به ویژگی‌های این محصولات بیندازید:

 جذابیت چشمگیر

یکی از ویژگی‌های آجر دکوراتیو یا آنتیک، زیبایی آن محسوب می‌شود. با این آجرها می‌توان جذابیت خاصی به محیط کار یا محل زندگی بخشید.

 عایق دما

 به کارگیری اجر آنتیک در دکوراسیون منازل سبب می‌شود که هدر رفت انرژی به حداقل برسد. این آجرها به دلیل آنکه عایق خوب دما هستند، در فصل سرد موجب حفظ گرما و در فصل تابستان از خروج هوای خنک جلوگیری می‌کنند.

اندازه کوچک

ضخامت و اندازه اجر آنتیک به اندازه‌ای است که نصب آن نیاز به فضای آنچنان بزرگ ندارد؛ پس می‌توان در جاهای متعددی آن را به کار گرفت.

مقاوم به سوختگی

یکی از دلایل استفاده از آجر آنتیک در ساختمان، مقاومت آن در برابر سوختگی است؛ بنابراین ماندگاری این متریال در برابر آتش سوزی افزایش می‌یابد و تخریب نمی‌شود

مقاوم به تغییرات آب و هوایی

آجرهای معمولی عمدتاً در برابر تغییرات آب و هوایی مقاوم نیستند و مستعد آسیب هستند؛ اما تجربه نشان داده که آجر دکوراتیو در برابر تغییرات آب و هوایی و نوسانات دمایی از خود مقاومت خوبی نشان می‌دهد.

کیفیت ساخت بالا

از دیگر ویژگی‌های آجر آنتیک می‌توانیم به کیفیت ساخت بالای آن اشاره کنیم. این آجر در گذر زمان به ندرت شوره می‌زند و در برابر فشارهای متداول از خود مقاومت خوبی نشان می‌دهد.

دلایل استفاده از آجر آنتیک در ساختمان

امروز شاهد گستردگی و تنوع در متریال‌های گوناگون برای اجرای نما و دکور هستیم؛ اما چه چیزی باعث می‌شود که آجر آنتیک نوعی متریال محبوب محسوب شود؟ در ادامه قصد داریم دلایل استفاده از آجر آنتیک را برشماریم و به شما بگوییم که چرا خرید آجر آنتیک انتخاب ایده آلی است:

 رنگ بندی آن زیاد است

طبیعتاً سلیقه افراد در انتخاب نمای ساختمان و داخل خانه برای انتخاب رنگ سنگ آنتیک متفاوت است. خوشبختانه این متریال در رنگ بندی متنوعی تولید می‌شود تا با هر سبک سلیقه‌ای جور در بیاید.

قیمت مقرون به صرفه‌ای دارد

یکی از ویژگی‌های مثبت آجر آنتیک داخلی، قیمت پایین آن  است. دراقع می‌توان این مدل مصالح را با قیمت به صرفه‌ای تهیه کرد و گرفتار پرداخت هزینه‌های هنگفت نشد.

نصب آن آسان است

برخلاف آجرهای معمولی که نصب آنها به کندی صورت می‌گیرد، آجر آنتیک به راحتی روی دیوار یا ستون نصب می شود و زحمت و کندی را کاهش می‌دهد.

 عایق صوتی و دمایی است

 در زندگی امروزی افراد دوست دارند که در محیطی آرام زندگی کنند. به کارگیری این آجر در فضای داخلی ساختمان سبب می‌شود که دیگر از شر آلودگی‌های صوتی و صداهای مزاحم خلاص شوید. همچنین اجر انتیک با ممانعت از ورود و خروج هوا در حفظ انرژی و دمای محیط تاثیرگذار خواهد بود.

از ماندگاری قابل قبولی برخوردار است

از دیگر دلایل استفاده از آجر آنتیک داخلی می‌توان به طول عمر خوب آن اشاره کرد. در واقع این محصول با داشتن ویژگی‌های منحصر به فرد از جمله مقاومت قابل قبول در طول زمان نیاز کمی به نگهداری و تعمیر پیدا می‌کند.

خرید آجر آنتیک - کارخانه آجر شهرزاد اصفهان

قیمت آجر آنتیک

به کارگیری ترکیب نوآورانه در ساخت آجر آنتیک سبب شده تا روز به روز بر تعداد طرفداران این متریال افزوده شود؛ اما به هر حال قیمت آن برای بسیاری از متقاضیان مهم است. اگر شما نیز فکر می‌کنید که خرید آجر آنتیک ایده خوبی است، باید از قیمت آن اطلاع یابید. به طور کلی قیمت آجر دکوراتیو نسبت به سایر مصالح بسیار مناسب است. البته طیف وسیعی از آجرهای آنتیک پیش روی شما است که قیمت آنها بستگی به نوع انتخابی دارد.

از عوامل موثر بر قیمت آجرنمای داخل ساختمان می‌توان به رنگ آجر، ابعاد آجر، دستمزد کارگران و متراژ کار اشاره کرد. طبیعتاً با افزایش متراژ پروژه باید مبلغ بیشتری را برای خرید آجر آنتیک پرداخت کنید. با این حساب بهتر است قبل از تلاش برای اطلاع از قیمت آجر دکوراتیو، متراژ فضای مورد نظر را به دست آورده تا با توجه به آن تعداد کافی از این محصولات را تهیه کنید. همچنین برای اطلاع از قیمت روز می‌توانید با کارخانه آجر شهرزاد ایران زمین تماس حاصل نمایید. مشاوران در کمال آرامش شما را در رابطه با همه چیز راهنمایی خواهند کرد.

 

خرید آجر آنتیک از کارخانه آجر شهرزاد ایران زمین

آجر آنتیک یا آجر تزیینی در سال‌های اخیر به عنوان یک ترکیب برنده در نمای داخلی و خارجی ساختمان حرفی برای گفتن داشته است. با آگاهی از مزایا و ویژگی‌های منحصربه‌فرد این محصولات کمتر کسی از خرید آن منصرف می‌شود. اگر شما هم دوست دارید این محصول را تهیه کنید، می‌توانید آن را از کارخانه آجر شهرزاد ایران زمین تهیه کنید. محصولات ما با ضمانت کیفیت و خدمات پس از فروش مناسبی ارائه می‌شوند تا رضایت حداکثری شما را به دست آوریم.

آجر لعاب‌دار، آجر رستیک، آجر نسوز تایل، آجر کفپوش و آجر نسوز پلاک از دیگر محصولات تولیدی شهرزاد ایران زمین است که برای خرید هرکدام از آن ها از کارخانه آجر شهرزاد ایران زمین می‌توانید با شماره‌های مربوطه تماس بگیرید. کارشناسان در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستند تا شما با پرسیدن سوال‌های خود در رابطه با انتظارات، قیمت آجرنمای داخل ساختمان و … بتوانید محصول دلخواه خود را تهیه نمایید. کارشناسان در این زمینه با کمال حوصله اطلاعات کاملی از ویژگی‌های آجر آنتیک را در اختیار شما قرار می‌دهند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *